ADVENTUR 2023 parodoje ir turizmo klasterio nariai

2023-01-31

Sausio 27-29 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyko 10-oji, jubiliejinė tarptautinė turizmo paroda „ADVENTUR 2023“.

„Švęskime keliones“

„ADVENTUR 2023“ – tai ne tik turizmo paroda, bet ir šventė. Šių metų tema: Švęskime keliones. Tai atitiko ir turizmo klasterio „(Ne)atrastas turizmas“ nuotaikas. Švęsti keliones kvietėme pagal vykdomą projektą –„Turizmo klasterio Zarasų, Kupiškio ir Pasvalio rajonuose kūrimas“. 

„Čia ir dabar“

Paroda „ADVENTUR“ – kasmetinis Lietuvos turizmo rinkai skirtas renginys, kurio metu pristatomi reikšmingiausi turizmo rinkos pokyčiai, inovacijos ir iššūkiai. Parodos dalyviai ir lankytojai kviečiami „čia ir dabar“ dalintis kelionių patirtimis, žiniomis apie naujus keliavimo būdus ir formas bei leistis į tris dienas truksiančią kelionę aplink Lietuvos bei pasaulio vietoves. 

„Neatrastos Lietuvos vietos“

Naujų vietų paieškos turistus veda į mažus miestelius ir vietoves, vis daugiau keliautojų supranta, kad šalia esančiose teritorijose galima susiplanuoti išvykas. Šią tendenciją pastebi ir Zarasų, Kupiškio bei Pasvalio turizmo klasterio ,,(Ne)atrastas turizmas“ turizmo paslaugų teikėjai, o po parodų didėjantys lankytojų srautai motyvuoja vietinius verslininkus bei kaimo bendruomenes pasiūlyti kuo įvairesnės edukacinės ir pramoginės veiklos visai šeimai.