KUPIŠKIO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Gedimino g. 27 LT-40115 Kupiškis

lten

kvvg_naujienų_archyvas2013_14

 2014 m. lapkričio 17 d.

15 metų veiklos sukaktį mininti Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) 

 

Praėjusį penktadienį 15 metų veiklos sukaktį mininti Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) sukvietė žemdirbiškų ir kitų NMA klientus vienijančių organizacijų ir giminingų institucijų atstovus į renginį tema „Dialogu paremtas bendradarbiavimas siekiant užtikrinti sklandų paramos administravimą”.
https://www.nma.lt/index.php/naujienos/aciu-kad-kuriame-klestinti-krasta-kartu/5450


2014 m. spalio 15-16 d.

Kupiškio rajono vietos veiklos grupė nominuota ƒ„METŲ VIETOS VEIKLOS GRUPE“

Apdovanojimas p

Programos „LEADER" ir žemdirbių mokymo metodikos centras kartu su Anykščių vietos veiklos grupe spalio 15-16 d. Anykščiuose organizavo tarptautinę konferenciją-forumą „LEADER Lietuvoje 10 metų".

 Konferencija-forumas buvo skirtas Lietuvos ir užsienio vietos veiklos grupėms (VVG), kaimo pilietinio sektoriaus, verslo įmonių ir vietos valdžios institucijų atstovams, tiesiogiai dalyvaujantiems kaimo plėtros veikloje. Renginyje buvo aptarta LEADER metodo reikšmė Lietuvos kaimui, kartu paminint Lietuvos narystės ES 10-metį, o Kupiškio rajono vietos veiklos grupė buvo nominuota „METŲ VIETOS VEIKLOS GRUPE“.

 Konferencijos-forumo pranešėjai apžvelgė ryškiausius pastarojo dešimtmečio pokyčius kaime, kuriems turėjo įtakos LEADER metodo įgyvendinimas ir ES fondų parama. Lietuvos ir užsienio VVG atstovai pasidalino patirtimi bei idėjomis dėl naujų LEADER instrumentų panaudojimo galimybių.

Plačiau>>zmmc.lt/lt/component/content/article/1-bendros-naujienos/493-tarptautin-konferencija-qleader-lietuvoje-10-metq.html


2014 m. lapkričio 14 d. 21 d.  28 d.

Kviečia pirmoji Utenos krašto vietos produktų mugė

 

 • Lapkričio 14,  21, 28 dienomis Utenoje adresu: Taikos g. 6 nuo 12 iki 18 val. vyks Utenos krašto vietos produktų mugė. O gruodžio 20 d. Utenos krašto vietos produktų mugė  pavirs Kalėdine muge. Ji vyks Utenos sporto arenoje adresu Donelaičio g. 38  Pradžia nuo 10 val.
 •  Kas kviečiami dalyvauti? Mugėje kviečiame dalyvauti Anykščių, Molėtų, Zarasų ir Utenos rajonų bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, tautodailininkus, smulkiuosius verslininkus su savo pagaminta produkcija. 
 • Kaip bus pasirūpinta mugės dalyviais? Norintys mugėje prekiauti savo pagaminta produkcija ir užsiregistravę dalyviai pagal poreikį  bus atvežami į Uteną aprūpinami stalais, suolais, pamaitinti ir parvežti namo. 

  Kur registruotis? Registruotis į mugę telefonu 8-617-93223 (Jolita)  ir/arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.@gmail.com

   


 Informuojame,

Paskelbtas kvietimas teikti vietos projektų paraiškas Nr. 06.

Visa informacija ir dokumentacija skyrelyje Informacija pareiškėjams.


 2014 m. rugsėjo 17-19d. 

Pajūrio krašto VVG viešnagė šiaurės Lietuvoje

 

2014 metų rugsėjo 17-19 dienomis 16 vietos veiklos grupės „Pajūrio kraštas“ atstovų dalyvavo projekto „Atvirumas pokyčiams ir naujovėms – kelias į sėkmę“ mokomajame renginyje. Mokymai VVG nariams vyko Šiaulių rajono, Kupiškio rajono ir Biržų rajono vietos veiklos grupių teritorijose. Per tris dienas aplankyta net 15 organizacijų, sėkmingai įgyvendinusių vietos projektus.

Plačiau>>

 


2014 m. balandžio 8 d.

Ataskaitinis visuotinis narių susirinkimas

 

Informuojame, kad 2014 m. balandžio 8 d. 13.00 val. Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro vitražų salėje įvyko Kupiškio rajono vietos veiklos grupės ataskaitinis visuotinis narių susirinkimas.

Su protokolu galite susipažinti skyrelyje KVVG veikla>Veiklos dokumentai

Nuo 14.00 val. Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro vitražų salėje vyko „Informacinis renginys“.

 


2014 m. balandžio 03 d.

Amatai ir tradicijos

 Meniskas kaimas p

Šių metų balandžio 03 d. potencialūs vietos projektų vykdytojai buvo pakviesti į tradicinių amatų centrą ,,Meniškas kaimas“ (Bebrusų kaimas,  Molėtų  raj.) Tikslas-suaktyvinti rajono amatininkus ir nevyriausybines organizacijas imtis amato ir dirbti bei demonstruoti amatą kuriamame amatų centre. Programa - „Velykų zuikio lauktuvės“ (velykinės dainos, kiaušinio marginimas, velykinio avinėlio lipdymas, žvakės liejimas).


 

2014 m. kovo 4 d.

Mokymai -Šiuolaikiniai bendravimo su žiniasklaida būdai ir priemonės

Vatka

 Šių metų kovo 4 d. Kupiškio rajono vietos veiklos grupės nariai buvo pakviesti į susitikimą su žurnalistu, publicistu, Akto Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataru - Rimvydu Valatka.

Mokymų dalyviams buvo pristatyti pagrindiniai viešųjų ryšių vykdymo principai, aptariamos bendravimo ir bendradarbiavimo su žiniasklaida subtilybės. Suteiktos žinios kaip geriausiai save pristatyti viešumoje, bendrauti su žiniasklaida, kurti ir platinti pranešimus spaudai, televizijai ir radijui, reikalui esant vykdyti viešųjų ryšių akcijas.

 


Kupiskio logoPASIBAIGĖ KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTŲ PARAIŠKAS NR. 05

 Informuojame, kad 2014 m. kovo 31 d. 17.00 val. baigėsi 5 kvietimo priėmimas. Buvo pateiktos 6 paraiškos.

 


2014 m. vasario 18 d.

Mokymai - Sėkmingo verslo receptas

 

menas sau logo

Šių metų vasario 18 d. vietos projektų vykdytojai buvo pakviesti į mokymus dirbtuvėse ,,Menas sau“, Basanavičiaus g. 16/5, Vilnius.

Mokymų metu buvo aptarta: kaimo gyventojo individualiojo verslo kūrimo sąlygos ir formos, verslumą sąlygojantys aplinkos veiksniai,  paramos gavimo galimybės fizinių asmenų projektams, verslo idėjų generavimas, amato pritaikymas šiuolaikiniame gyvenime. 

Praktinių užsiėmimų metu buvo suteikta galimybė išbandyti tradicinius ir šiuolaikinius amatus. Susipažinta su tapyba ant porceliano.

 


2014 m. vasario 7 d

Mokymai - Nauja tradicija – teminiai kaimai

 

Senoliai

Vasario 7 d. vietos projektų vykdytojai buvo pakviesti į mokymus Vajasiškio bendruomenėje, Zarasų raj., 

Šių mokymų tikslas buvo susipažinti, ką Vajasiškio kaimas turi geriausia, ką galima turistui pasiūlyti, mokytis ir įgyti įgūdžių edukacinių programų organizavimo srityje. Susipažinti su vykdoma veikla iš praktinės pusės. Ugdyti mokymų dalyvių gebėjimus kaip bendruomenės nariams savarankiškai gyventi ir veikti bendruomenėje. Mokymų metu buvo aptarta: bendruomenės veikla, kuri užtikrina kaimo gyventojų užimtumą bei mažina socialinę atskirtį, vykdoma edukacinė programa (pasimokinta amatų ir paprastų buitinių darbų su senoviškais rakandais – verpti, vyti virves, mušti sviestą, paklausyta kaimo moterų sekamų pasakų, padainuota liaudies dainų ir pažaista ratelių, paragauta kaime gamintą maistą iš ekologiškų produktų).


 

GERIAUSIO INFRASTRUKTŪRINIO PROJEKTO 

 konkursas

 

Konkurso apdovanojimai 2014

 

 • Kupiškio rajono vietos veiklos grupės skelbtas geriausio projekto konkursas baigėsi. Ačiū visiems. 
 • 2014 m. vasario 8 d. informaciniame renginyje buvo apdovanoti geriausi infrastruktūriniai projektai: „Adomynės dvaro vidaus nuotekų tinklų remontas bei įvado prijungimas prie gyvenvietės nuotekų tinklų“, „Vandens ir sniego parkas Aukštupėnų poilsiavietėje“ bei „Pontoninio liepto įrengimas Aukštupėnų poilsiavietėje“.
 • Konkursas vyko nuo 2013 m. gruodžio 16 d.  iki 2013 m. vasario 16 d. 
 • Konkurso tikslas – atskleisti ir paviešinti EŽŪFKP ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamų projektų indėlį į žmonių gyvenimo kokybės gerinimą projektų vykdymo teritorijoje.
 • Apie projektus galite pasiskaityti leidinyje „Tai slaunumas Kupiškio krošto“ ir čia

 

Mokymų „Nevyriausybinių organizacijų strateginis valdymas ir planavimas“ pagal projektą „Kupiškio rajono vietos plėtros strategiją įgyvendinančių asmenų ir potencialių pareiškėjų gebėjimų ugdymas“ 3 veiklos sritį „Parama vietos plėtros strategiją įgyvendinantiems asmenims mokyti, konsultuoti“ planuojamas grafikas:

 • 10 d. Subačiuje (Subačiaus kultūros namai, Aukštaičių g. 14, Subačius) nuo 9.00 val. bei Noriūnuose (Noriūnų bendruomenės namai, Sodų g. 4A) nuo 13.00 val.;
 • 11 d. Juodpėnuose (Juodpėnų bendruomenės namai) nuo 9.00 val. bei Antašavoje (Antašavos pagrindinė mokykla, Pergalės g. 4A) nuo 15.00 val.;
 • 13 d. Alizavoje (Alizavos bendruomenės centras, Biržų g. 23) nuo 16.00 val.;
 • 16 d. Skapiškis (Skapiškio bendruomenės namai, Vilniaus g. 34) nuo 9.00 val.

 


2013 m. gruodžio 03 d.

Kaimo plėtros ir gyventojų užimtumo strateginis valdymas

 

2013-12-03 Asta p

Metams besibaigiant Kupiškio VVG pakvietė savo narius į mokymus, kurių pagrindinis  tikslas – suteikti žinių apie socialinę ekonomiką ir bendruomeninį verslumą. Pateikti ES šalių įgyvendinamų socialinės ekonomikos veiklos projektų pavyzdžių. Ugdyti mokymų dalyvių gebėjimus, reikalingus jiems, rengiant 2014-2020 m. strategijas.

Mokymo metu buvo: analizuojami metodai, kuriais būtų galima nustatyti socialinės atskirties raiškas ir problemas, analizuojamos kovos su socialine atskirtimi priemonės. Taip pat bus ieškoma perspektyvos bei būdų, kaip šią veiklą įtraukti į platesnį teritorinį principą; analizuojama kaimo paslaugų sektoriaus organizavimą, nustatant vietos paslaugų teikimo ypatumus, supažindinti su neatitikimo tarp pasiūlos ir paslaugos mažinimo būdais, vietos paslaugos vertinimo metodika, numatyti plėtros kryptis.

 


Trys Lietuvos VVG įgyvendino teritorinio bendradarbiavimo projektą „Bendraujame be ribų“

 

n

Kupiškio rajono vietos veiklos grupė kartu su projekto partneriais Kėdainių rajono VVG ir Rietavo VVG ,,Rietavo iniciatyvos“ įgyvendina teritorinio bendradarbiavimo projektą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“, Nr. 4TT-KP-12-1-0012. Šio projekto metu buvo įsigyta mobili renginių įgarsinimo sistema bei sinchroninio vertimo sistema ir organizuotos dvi tarptautinės konferencijos. 

Plačiau>>


 2013 m. lapkričio 25 d.

Informacinis renginys

 

Informacinis 2013-11 25 p n

Lapkričio 25 d. Kupiškio rajono vietos veiklos grupės nariai bei pareiškėjai buvo pakviesti į informacinį renginį „Parama VVG veiklai, įgūdžiams įgyti ir aktyviai pritaikyti.Buvo aptartos LEADER programos perspektyvos 2014-2020 m. Apžvelgti įgyvendinti projektai pagal LEADER metodą bei nevyriausybinio sektoriaus plėtros perspektyvos.

 Plačiau>>


 

2013 m. lapkričio 19 d.

Bendruomeninių organizacijų apskritojo stalo diskusija

 

iTZJOESB4

Kupiškio VVG projektų vadovė Neringa Čemerienė lapkričio 19 d. dalyvavo socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamoje bendruomeninių organizacijų apskrito stalo diskusijoje.

http://www.socmin.lt/index.php?55166369

 


 

2013 m. lapkričio 14-15 d.

Kupiškio rajono VVG dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Sumanūs sprendimai kaimo jaunimui“

 Konferencija sumanus sprendimai kaimo jaunimuihttp://www.lrp.lt/lt/spaudos_centras_392/pranesimai_spaudai/veiklios_bendruomenes_keicia_lietuvos_kaimo_veida.html


2013 m. lapkričio 7-8 d.

Senųjų amatų populiarinimas - bendruomeninis verslumas

Bendruomeninis verslumas 2013-11-7-8

Lapkričio 7-8 d. potencialūs vietos projektų vykdytojai buvo pakviesti į Kupiškio rajono VVG surengtus  mokymus „Bendruomeninis verslumas“.  

Plačiau>>


 

Leidinys „Tai slaunumas Kupiškio krošto“ 1 dalis (įgyvendinti vietos projektai)

 


2013 lapkričio 5 d.

Trys Lietuvos VVG įgyvendina teritorinio bendradarbiavimo projektą „Bendraujame be ribų“ 

Konferencija Rietave

 Trys Lietuvos vietos veiklos grupės (Kupiškio, Rietavo ir Kėdainių rajonų) įgyvendina teritorinio bendradarbiavimo projektą ,,Bendraujam be ribų”, sutarties   Nr. 4TT–KP-12-1-0012, kuris  parengtas pagal  2007–2013 metų programos krypties „Leader metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“. Projekto esmė – įsigyti sinchroninio vertimo ir renginių įgarsinimo sistemą bei organizuoti dvi tarptautines konferencijas. 


 Kvietimas dalyvauti tarptautinėje konferencijoje

 

 Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje, pagal parengtą projektą „Bendraujam be ribų“, kuri vyks 2013 m. lapkričio 5 dieną Rietavo verslo informacijos centre (Parko g. 5, Rietavas).

Tarptautinėje konferencijoje „Socialinės ekonomikos įgūdžių integravimas į bendruomenės plėtrą“ kviečiame visus dalyvauti, išgirsti ir patiems išsakyti savo nuomonę.

 Preliminari programa>>

 


 

2013 m. rugpjūčio 21 d.

Sąskrydis Kupiškio rajono teritorijoje

 

baigiamasis 2013-08-21

Rugpjūčio 21 d. Kupiškio marių viloje vyko baigiamasis projekto ,,...ti graži vetala ir širdžiai ramumas, tų žmonėlių suvajimas ir visas linksmumas...“ renginys – sąskrydis. Renginio pradžioje Kupiškio rajono vietos veiklos grupės projektų vadovė Neringa Čemerienė pristatė vykdyto projekto eigą, sveikinimo žodį tarė Zarasų raj. sav. VVG strategijos įgyvendinimo vadovas Arvydas Veikšra, Kauno rajono VVG pirmininkas Vytautas Zubas bei Kupiškio raj. sav. vicemeras Algirdas Navickas. Vyko iškilmingas bendradarbiavimo sutarčių pasirašymas tarp Juodpėnų (Kupiškio raj.) ir Štadvilų (Zarasų raj.), Palėvenės (Kupiškio raj.) ir „Šlyninkos vandens malūno“ (Zarasų raj.), Adomynės (Kupiškio raj.) ir Vasariškio (Zarasų raj.) bendruomenių. 

Plačiau>>


Vikingų valčių nuoma

 IMG 0475

Kupiškio rajono vietos veiklos grupė drauge su partnere Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupe įgyvendina projektą „...ti graži vėtala ir širdžiai ramumas, tų žmonėlių suvajimas ir visas linksmumas...“, finansuojamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“. Projekto lėšomis įsigytos vikingų valtys su priekaba, lankai, fotoaparatai bei įsteigta asociacija „Kupiškio vikingai“, kuri užtikrins projekto tęstinumą.

Jei esate aktyvi 10–11 žmonių kompanija ir norite pasiplaukioti Kupiškio mariomis, prašome skambinti asociacijos pirmininkui Vidmantui tel. 8 699 46861 ir iš anksto užsisakyti šaunią pramogą. 


 

Informuojame,

 

Kupiškio rajono vietos veiklos grupės ofisas persikelia į naujas nuomojamas patalpas.

Dabar mus rasite adresu Gedimino g. 27 (3 aukštas), 40115 Kupiškis (prie AB „Lietuvos telekomas“).

Prašome korespondenciją bei kitą Biurui skirtą medžiagą siųsti naujuoju įstaigos adresu.

Visais iškilusiais klausimai prašome kreiptis telefonu 8 656 50534 - Neringa Čemerienė

bei naujuoju laidiniu tel.

(8 459) 53 392

 


 

2013 m. liepos 26-27 d.

Stovykla Kupiškio VVG teritorijoje

 

 stovyklos kupiskis p

 Liepos 26-27 dienomis prie Kupiškio marių buvo organizuota sportinė stovykla. Į šią stovyklą atvyko projekto partneriai iš Zarasų rajono savivaldybės vietos veiklos grupės ir aktyviai mėgstantys praleisti laisvalaikį Kupiškėnai. Iš viso stovykloje dalyvavo virš 40 dalyvių. 

 Plačiau>>


2013 m. liepos 12 d. 

Sąskrydis Zarasuose

 

Zarasai 2013 07 12

Liepos 12 d. daugiau kaip 50 įvairaus amžiaus grupių kupiškėnų vyko į sąskrydi Zarasuose. Prie Zaraso ežero dalyvius pasitiko gerai nusiteikę ir aktyvią sportinę veiklą svečiams paruošę zarasiškiai. Patogiai įsitaisę ant ežero kranto įrengtoje aikštelėje sąskrydžio dalyviai buvo supažindinti su Zarasų kraštu, kaip ežerų kraštu. Buvo pristatytos teikiamos pramogos kurios taikomos tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Pasidalinta gerąja patirtimi vandens išteklių panaudojimo srityje.

Plačiau>>


 

Jaunimo šokių stovykla Kupiškis

 Antradienio pavakariui Povilo Matulionio progimnazijoje paskelbtas tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Jaunimo šokių grupių bendradarbiavimas ir pasikeitimas patirtimi“ atidarymas. 70 projekto dalyvių iš Kupiškio ir 30 iš Latvijos Engure regiono dalyvaus iki penktadienio vykstančioje stovykloje, kur vieni iš kitų mokysis šokio elementų, dalinsis patirtimi.

Atidarymas

Stovyklos dalyviai kuria bendrus šokius

BAIGIAMOJO KONCERTO AKIMIRKOS

Baigiamasis koncertas

 


 

2013 m. birželio 15 d.

Sąskrydis Kupiškio rajono VVG teritorijoje

 

laivai p

Birželio 15 d. sąskrydžio dalyviai rinkosi Uošvės Liežuvio pusiasalyje. Ten rajono Savivaldybės vyr. architektė Euchrida Sipavičienė ir UAB „Kupiškio komunalininkas“ želdynų priežiūros tarnybos vadovas Algirdas Gasiūnas papasakojo, ką galima rasti užsukus į šį pusiasalį, kokie augalai čia jau auga ir kas dar planuojama pasodinti. 

Plačiau>>


 

2013 m. birželio 6-7 d.

Jaunimo stovykla Zarasų rajone

 

Juanimo stovykla Zarasai p

 

Birželio 6-7 d. Zarasų raj., Dusetų sen., Didžiadvario kaime, turizmo sodyboje  ,,Pasartėlė” vyko jaunimo stovykla. Stovykloje dalyvavo Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko pagrindinės mokyklos ir Zarasų raj., Degučių pagrindinės mokyklos moksleiviai ir mokytojai. 

Plačiau>>


skelbimas 1


Kupiskio logoKupiškio rajono vietos veiklos grupė įgyvendina projektą „Bendraujame be ribų“ finansuojamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemonę ,,Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“

Plačiau>>


 

Informuojame,

Informuojame, kad šių metų gegužės 9 d., įvyko valdybos posėdis Nr. VA-13/05. Buvo aptarti numatyti mokymai ES šalyse. Mokymai organizuojami Latvija-Suomija-Estija (Ryga – Helsinkis – Talinas) kurie numatyti birželio 10-12 d. Renginio dalyvių skaičius – 15 asmenų.

Visi esami ir potencialūs pareiškėjai kviečiami iki gegužės 17 d. į vietos veiklos grupę atnešti delegavimus, o gegužės 20 d. 11.00 val. visi deleguotieji laukiami seniūno Juliaus Vytauto Semėno kabinete (Vytauto g. 8). 

 Išsamesnė informacija Tel. 8 459 51 475

 


 

Darom 2013 

 

Darom 2013 organizatoriai ir savanoriai šiemet vėl kviečia Jūsų bendruomenes komandą prisijungti prie DAROM 2013 dienos – socialinio, ekologinio judėjimo Lietuvoje.
Džiaugemės, kad jau šeštus metus iš eilės pavyksta suvienyti vis daugiau dalyviu ir siekiame, kad DAROM 2013 sulauktų dar didesnio visuomenės dėmesio.
 
 
 

 

2013 m. balandžio 29 d.

Ataskaitinis - rinkiminis visuotinis narių susirinkimas

     Informuojame, kad šių metų balandžio 29 d. (pirmadienį) 14.00 val. Kupiškio rajono turizmo ir verslo centro salėje įvyko Kupiškio rajono vietos veiklos grupės ataskaitinis-rinkiminis visuotinis narių susirinkimas. Išrinktas pirmininkas, valdyba bei valdybos pirmininkas.

 Su protokolu galite susipažinti skyrelyje KVVG veikla->Veiklos dokumentai

 


2013 m. balandžio 11 d.

Supaprastintų viešųjų pirkimų aktualijos

 viesieji pikimai 2013

Balandžio 11 d. 9.00 val. įvyko konsultacinis seminaras „Supaprastintų viešųjų pirkimų aktualijos“.

Programa>>

 


 

2013 m. kovo 20 d.

Vietos projektų atrankos posėdžiai

Atrankos posedis 2013

2013 m. kovo 20 d. įvyko vietos projektų atrankos posėdis „Dėl lėšų vietos projektams įgyvendinti skyrimo“ (kvietimo  Nr. 04), kuriame patvirtintos 7 tinkamumo reikalavimus atitikusios vietos projektų paraiškos pagal Strategijos I prioriteto ,,Kaimo gyvenviečių viešosios infrastruktūros plėtra ir konkurencingumo stiprinimas“ 1.1. priemonę ,,Kaimų atnaujinimas ir plėtra“ (4 paraiškos) ir 1.3. priemonę „Kaimo turizmo ir verslo plėtra“ (3 paraiškos).

2013 m. balandžio 9 d. įvyko vietos projektų atrankos posėdis „Dėl lėšų vietos projektams įgyvendinti skyrimo“ (kvietimo  Nr. 04), kuriame patvirtinta 14 tinkamumo reikalavimus atitikusių vietos projektų paraiškų pagal Strategijos I prioriteto ,,Kaimo gyvenviečių viešosios infrastruktūros plėtra ir konkurencingumo stiprinimas“ 1.1. priemonę ,,Kaimų atnaujinimas ir plėtra“ (2 paraiškos), II prioriteto „Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymas bei partnerystės ir bendruomeniškumo skatinimas“ 2.1. priemonę „Žmogiškųjų išteklių plėtra ir socialinės atskirties mažinimas“ (5 paraiškos) bei 2.2. priemonę „Sveikos gyvensenos propagavimas ir tradicijų puoselėjimas“ (7 paraiškos). Vieną paraišką nutarta grąžinti vertintojams pakartotinai vertinti.

 


2013 m. kovo 25-28 d.

Pradedamas įgyvendinti latvių ir kupiškėnų bendras projektas

 

jaunimo sokiai Latvija p

 Kupiškio rajono vietos veiklos grupė kartu su projekto koordinatoriais - Partneriba laukiem un jūrai įgyvendina bendrą projektą „Jaunimo šokių grupių bendradarbiavimas ir pasikeitimas patirtimi“ kurio esmė – skatinti jaunimo šokių grupių bendradarbiavimą, puoselėti kultūrines vertybes, lavinti jaunus žmones bei populiarinti šokį, kaip alternatyvią laisvalaikio praleidimo formą. Tikslinė grupė – jaunimas nuo 14 iki 19 metų. Projekto metu numatoma surengti dvi keturių dienų jaunimo šokių stovyklas, po vieną kiekvienoje šalyje.

Kovo 25-28 d., Latvijoje jau įvyko keturių dienų jaunimo šokių stovykla. http://www.enguresnovads.lv/jauniesiem/foto-eiropas-deju-projekts-starte-ar-verienu-milzkalne


 2013 m. kovo 11 d.

Baigiamas įgyvendinti zarasiškių ir kupiškėnų bendras projektas

zarakupiskis 2013

 

Šventinę Kovo 11-osios dieną Kupiškyje įvyko antrasis projekte „Zarasų ir Kupiškio VVG ir bendruomenių renginių organizavimo materialinės bazės užtikrinimas skatinant tarpregioninį bendradarbiavimą“ („Zarakupiškis“) numatytas renginys.

 Plačiau>>

 


A3 Kovo 11 pakeistas


 

Tarptautinė konferncija „ Ir kaime gyventi gera“

 

Konferencija vvg 004

Kupiškio kultūros centras praėjusio penktadienio popietę buvo persimainęs į dvaro menę – čia vyko tarptautinė konferencija „Ir kaime gyventi gera“. 

Teatrališka, žaisminga, dinamiška ir karu dalykiška, konkreti, informatyvi. Taip trumpai galima apibūdinti penktadienio renginį, kurį organizavo Kupiškio rajono vietos veiklos grupė su pagalbiniais iš kultūros centro, rajono turizmo ir verslo informacijos centro. 

Plačiau>>

 


Informuojame,

 

2013 m. vasario 1 d. pasikeitė mokėjimo prašymo forma. Visus būsimus mokėjimo prašymus prašome pildyti naujoje patvirtintoje formoje. Formas rasite skiltyje Informacijoje pareiškėjams->Dokumentacija

Visiems pildantiems vietos projekto įgyvendinimo ataskaitas, primename, kad Bendrųjų taisyklių pareiškėjams, teikiantiems vietos projektų paraiškas pagal vietos plėtros strategiją „Kupiškio rajono integruota 2007-2013 metų vietos plėtros strategija gyvenimo kokybei gerinti“ 3 priedas pasikeitė nuo 2012 m. lapkričio 27 d. 

Prašome pildyti į naują formą. Ją rasite čia>>

 


 

2013 m. vasario 9 d.

Bendradarbiavimo renginys

http://www.zarasubendruomenes.lt/salake-prauze-ispudingos-uzgavenes/

uzgavenes

Zarasų savivaldybės VVG įgyvendindama projektą „Zarasų ir Kupiškio VVG ir bendruomenių renginių organizavimo materialinės bazės užtikrinimas skatinant tarpregioninį bendradarbiavimą“ organizuoja renginį Zarasų ir Kupiškio bendruomenių bendradarbiavimui skatinti.

Renginys vyks 2013 m. vasario 9 d., 12 val., Salako miestelio aikštėje.

Kviečiami Kupiškio bendruomenių atstovai, VVG tarybos nariai, administracijos darbuotojai ir kultūros kolektyvai. Plačiau>>

 


Kviečiame jaunimą, mylinčius šokį (papildyta)

 Kupiškio rajono VVG ir Latvijos Partneryba Un Jūrai įgyvendina tarptautinį projektą „Jaunimo šokių grupių bendradarbiavimas ir pasikeitimas patirtimi“.   

thumb large 073697d3504485f60572f0b85c5d1ee6

Kviečiame jaunimą ir neformalias jaunimo grupes, mylinčius šokį, vasario 13 d. 16 val. atvykti į Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centrą, sudalyvauti šokių atrankoje ir papulti į geriausiųjų tarpą, kuriems bus suteikta galimybė dalyvauti tarptautiniame šokių projekte.

Registracija vyks ir muzikos įrašų pasirodymams laukiame iki vasario 12 d. 14 val., adresu: Gedimino g. 40, Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centras.

Pasiteirauti tel. 8 620 57905 (Vilija Morkūnaitė), (8 459) 51 475 (Neringa Čemerienė). 

 Kovo 25-28 d., Latvijoje jau įvyko keturių dienų jaunimo šokių stovykla. 

http://www.enguresnovads.lv/jauniesiem/foto-eiropas-deju-projekts-starte-ar-verienu-milzkalne

 


 

2013 m. sausio 15 d.

Sveikatingumo diena (kulinarinis paveldas, sveika mityba) 

Sveika gyvensena kul paveldas 2013 01 15

Sausio 15 d.  įvyko Sveikatingumo diena (kulinarinis paveldas, sveika mityba) pagal įgyvendinamą projektą „...ti graži vėtala ir širdžiai ramumas, tų žmonėlių suvajimas ir visas linksmumas...“ finansuojama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“. Daugiau kaip dvidešimt Kupiškio bei Zarasų nevyriausybinių organizacijų atstovų susitiko Zarasų rajone bendruomenėje „Šlyninkos vandens malūnas“, kuri puoselėja autentiškas kultūrinio paveldo tradicijas ir amatus. Plačiau>>

 

 


sveikinimas 2012

 


kvvg lg1 ok

Informuojame,

Paskelbtas kvietimas teikti vietos projektų paraiškas Nr. 04.

Visa informacija ir dokumentacija skyrelyje Informacija pareiškėjams.

 


 Informuojame, 

 2013 Sausio 8 paraisku pildymas p

2013 m. sausio 08 d. įvyko visų planuojančių teikti paraiškas pagal II Prioriteto priemones: 2.1 „Žmogiškųjų išteklių plėtra ir socialinės atskirties mažinimas” bei 2.2 „Sveikos gyvensenos propagavimas ir tradicijų puoselėjimas” konsultacinis seminaras apie paraiškų pildymą.     

Plačiau>>

 


 

Informuojame,

P1040659

 Gruodžio 05 d. įvyko Konsultacinis seminaras - „Paraiškų pildymas pagal priemones 1.1 „Kaimų atnaujinimas ir plėtra” (LEADER metodu) bei 1.3 „Kaimo turizmo ir verslo plėtra” bei „Informacinis renginys“.

  Plačiau>> 


 

 2012 m. lapkričio 27 d.

Geriausio projekto konkursas

 • Kupiškio rajono vietos veiklos grupės skelbtas geriausio projekto konkursas baigėsi. Ačiū visiems dalyvavusiems ir balsavusiems.
 • Konferencijoje „Ir kaime gyventi gera“  buvo apdovanoti geriausi 2011 metų LEADER projektai ir juos parengusios Noriūnų, Miliūnų, Valakų, kaimų bendruomenės bei Alizavos jaunimo centras.
   
 • Konkursas vyko nuo 2012 m. lapkričio 27 d.  iki 2013 m. sausio 6 d. 17.00 val.
 • Konkurso tikslas – atskleisti ir paviešinti EŽŪFKP ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamų projektų indėlį į žmonių gyvenimo kokybės gerinimą projektų vykdymo teritorijose.
 • Konkurso uždaviniai: organizuoti įgyvendintų projektų konkursą pagal šiuos vertinimo kriterijus: projekto aktualumas ir reikšmingumas bendruomenei; bendruomenės narių ir atskirų amžiaus grupių (pvz., jaunimo) įtraukimas į projekto įgyvendinimą bei jo prieinamumas; projekto tęstinumo užtikrinimas.

 

 


2012 m. lapričio 27 d.

Informuojame,

 

Kupiskio logo

 Lapkričio 27 d., (antradienį) 11.00 val. Kupiškio rajono vietos veiklos grupės valdyba sukvietė visus ketinančius teikti paraiškas pagal 1.1 priemonę „Kaimų atnaujinimas ir plėtra“ veiklos sritį „Inžinerinių komunikacijų ir viešosios infrastruktūros gerinimas“ į susitikimą.

Būsimi pareiškėjai trumpai pristatė: projekto esmę, rezultatus bei preliminarų projekto biudžetą.

 


 

Teminiai kaimai - Lietuvos kaimo ateitis

 

teminiai kaimai p

Visuomenėje nuolat vyksta pokyčiai. Kas buvo nauja, tampa kasdieniška, o įprasti dalykai palengva traukiasi. Taip ir kaimas atsiduria kryžkelėje: ten, kur derlingos žemės, ūkininkai tęsia įprastinę žemdirbystę, o kitur kaimai palengva miršta. 

Teminis kaimas – vienas iš galimų būdų kaimui atgaivinti ir išsaugoti.

Plačiau>>

Plačiau>>

 


 

2012 m. lapkričio 6 d.

Dokumentų valdymas

Dokumentu valdymas 2012 11 06 p

 

Dokumentai – didelis tautos turtas, todėl juos reikia mokėti teisingai rašyti, įforminti ir išsaugoti ateities kartoms, tad Lapkričio 06 d. (antradienį) įvyko renginys „Dokumentų valdymas“, kurį vedė lektorė Rasa Grigonienė. Programa>>

 


 

2012 m. spalio 23 d.

Sveikatingumo diena

 

yoga-cat-01

 

Įgyvendinant projektą „...ti graži vėtala ir širdžiai ramumas, tų žmonėlių suvajimas ir visas linksmumas...“, finansuojamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“, spalio 23 d. per dvi dešimtis kupiškėnų bei zarasiškių suvažiavo į Alizavos jaunimo centro „Alsja“ patalpose vyksiančią Sveikatingumo dieną (jogos bei pirties ritualai). Plačiau>>

 
 

 
2012 m. spalio 6 d.
Kupiškyje lankėsi Raseinių krašto bendruomenė
 
Raseiniu viesnage
 
Spalio 6 d. Kupiškyje lankėsi Katunskių (Raseinių rajonas) kaimo bendruomenė. Katunskių kaime gyvena apie 200 gyventojų, o iš jų net 150 gyventojų yra bendruomenės nariai. Šio vizito metu, kurio tikslas susipažinti su Kupiškio rajono bendruomenėmis, sužinoti kaip sekasi įgyvendinti projektus ir įgytą patirtį pritaikyti savo krašte, buvo aplankytos Puponių, Noriūnų, Valakų bei Senojo Subačiaus bendruomenės. Plačiau>>
 
 
 

 
 Kupiškio rajono vietos veiklos grupė įgyvendina projektą  „...ti graži vėtala ir širdžiai ramumas, tų žmonėlių suvajimas ir visas linksmumas...“ 
 
P1070236 p
 
 

 

Sėkmingai startuoja teritorinio bendradarbiavimo projektas ,,Zarasų ir Kupiškio VVG ir bendruomenių renginių organizavimo materialinės bazės užtikrinimas skatinant tarpregioninį bendradarbiavimą (,,Zarakupiškis“)

Kupiškio vietos veiklos grupę su Zarasų vietos veiklos grupe sieja ilgalaikis bendradarbiavimas, grįstas bendrais vietos veiklos grupių tikslais, panašia problematika ir pasitikėjimu grįstais administraciniais gebėjimais bei žmogiškaisiais santykiais. Šie faktoriai ir paskatino Zarasų vietos veiklos grupę kartu su partneriais – Kupiškio VVG – teikti paramos parašką teritorinio bendradarbiavimo projektui, finansuojamam pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę ,,Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“ įgyvendinti.Plačiau>>

 

 
Informuojame,
 


 
Kupiškio rajono vietos veiklos grupės nariai mokėsi saviprezentacijos ir iškalbos
 
Lidija 2012 09 24
Kupiškio rajono vietos veiklos grupės nariai visą pirmadienį Noriūnų bendruomenės namuose mokėsi seminare „Iškalba ir saviprezentacija – sėkmingos karjeros veiksnys”, kurį vedė švietimo žurnalistė, Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ir Mykolo Riomerio universiteto dėstytoja Lidija Laurinčiukienė.
 

 
2012 m. rugsėjo 13 d.
Konferencija ,,Kėdainių krašto kulinarinis paveldas ir amatai: dadartis ir perspektyvos“
 

Kėdainių rajono VVG įgyvendina projektą „Veikime ir tobulėkime kartu“ pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos priemonę „Parama VVG veiklai, įgūdžiams įgyti ir aktyviai pritaikyti“. Šių metų rugsėjo 13 d. sodyboje „Medžiotojų sostinė“ (Kėdainių rajonas, Josvainiai), vyko konferencija, kurios tikslas populiarinti Kėdainių krašto kulinarinį paveldą ir amatus taip prisidedant prie patrauklios gyvenamosios aplinkos kūrimo, skatinti bendruomenes imtis verslumo. Plačiau>>

 
 

 
 


 
2012 m. birželis
Pasirašyta dar šešiolika vietos projekto vykdymo sutarčių
 
Šių metų birželio mėnesį Kupiškio rajono vietos veiklos grupėje pasirašytos sutartys su šešiolika pareiškėjų, kuriems jau nuo sutarties pasirašymo momento prasideda intensyvus darbas.
 

 
Vietos projektų atrankos posėdis (PAPILDYTA)
 
Atrankos posėdis 07-10
 
 
 • Liepos 10 d. 14.00 val. įvyko vietos projektų atrankos posėdis dėl lėšų vietos projektams įgyvendinti skyrimo, kuriame patvirtinta tinkamumo ir naudos ir kokybės reikalavimus atitikusi vietos projekto paraiška (Alizavos jaunimo centras ,,Alsja“ kvietimas Nr. 2) pagal „Kupiškio rajono integruota 2007-2013 m. vietos plėtros strategija gyvenimo kokybei kaime gerinti“ (toliau - Strategija) II prioriteto ,,PILIETIŠKUMO IR TAUTIŠKUMO UGDYMAS BEI PARTNERYSTĖS IR BENDRUOMENIŠKUMO SKATINIMAS“ 2.1. priemonę ,,Žmogiškųjų išteklių plėtra ir socialinės atskirties mažinimas“ bei dar 8 paraiškos pagal Strategijos (kvietimo Nr. 3)  I prioriteto ,,KAIMO GYVENVIEČIŲ VIEŠOSIOS INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA IR KONKURENCINGUMO STIPRINIMAS“ 1.1. priemonės ,,Kaimų atnaujinimas ir plėtra“ tinkamumo skirti lėšas vertinimo reikalavimus atitikusios vietos projektų paraiškos.
 • Rugpjūčio 21 d. įvyko dar vienas vietos projektų atrankos posėdis, kuriame patvirtinti 7 projektai pagal Strategijos (kvietimas Nr. 3) I prioriteto „KAIMO GYVENVIEČIŲ VIEŠOSIOS INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA IR KONKURENCINGUMO STIPRINIMAS“ 1.1. priemonę ,,Kaimų atnaujinimas ir plėtra“.
 
Išsamesnę informaciją rasite skiltyje Informacija pareiškėjams-> Informacija apie paraiškų vertinimą
 

 
2012 m. birželio 26 d.
LEADER koordinacinis darbo grupės posėdis
 
Koordinacinis_2012_06_26_p

Š. m. birželio 26 d. Bačkonių konferencijos centre (Kaišiodarių raj.,) vyko LEADER koordinacinės darbo grupės posėdis, kuriame buvo aptariami pakeitimai (strategijų atrankos, administravimo taisyklių, „Paramos VVG veiklai, įgūdžiams įgyti ir aktyviai pritaikyti“ 3 ir 4 veiklos sričių pakeitimų projektai).


 
Informuojame,
 
Kviečiame narius, kurie atstovauja organizaciją kaip fiziniai asmenys, įstoti į VVG organizaciją kaip juridiniai asmenys.
VVG administracijai reikia pateikti šiuos dokumentus:
 • Prašymą;
 • Motyvacinį laišką;
 • Centrinio duomenų banko išrašo arba registracijos pažymėjimo kopiją;
 • Organizacijos susirinkimo protokolo kopiją ar išrašą.

 Naujų narių priėmimo ir pašalinimo tvarka>>


 
Informuojame,
 
kvvg_lg1_ok
Liepos 10 d. neįvykus šauktam susirinkimui pakartotinas VVG narių neeilinis visuotinis susirinkimas įvyko 16 d. 10.00 val.

Neeilinio susirinkimo protokolą Nr. SU-12/03 rasite skiltyje KVVG veikla->Veiklos dokumentai.

 


 
Pranešimų spaudai rengimas
 
Pranesimai spaudai

Viešieji ryšiai reikalingi tam, kad būtumėm matę ar girdėję. Todėl, kad jūs privalote patys girtis, o ne tik daryti darbus. Jei tik darysite darbus, bet juos matys mažas kiekis žmonių, tų darbų svarba sumenks. Deja, gyvename tokiais laikais, kad privalome apie save nuolat priminti.

Plačiau>>

 

 
 
Kupiškio rajono vietos veiklos grupės atstovai dviejų dienų seminare mokėsi kurti organizacijos įvaizdį
 
vaizdio-formavimas_2012

Kupiškio rajono vietos veiklos grupės nariai, vadovaujami Neringos Čemerienės, vyko į Švenčionių rajoną, kur dalyvavo Lidijos Laurinčiukienės vedamame dviejų dienų seminare „Organizacijos įvaizdžio formavimas“. Šis seminaras buvo suplanuotas vykdant projektą „Kupiškio rajono vietos plėtros strategiją įgyvendinančių asmenų ir potencialių pareiškėjų gebėjimų ugdymas“.

Plačiau>>

 


 

2012 m. gegužės 9-10 d.

VVG tinklo konferencija „Penkeri metai kartu su LEADER metodu“

vvg_tinklo_konferencija_05_9-10

Lietuvos vietos veiklos grupių atstovai, vedini kasdienių rūpesčių, darbų ir pasiekimų, 2012 m. gegužės 9-10 rinkosi Trakuose į konferenciją „Penkeri metai kartu su LEADER metodu“. LEADER metodas Lietuvoje veikia daugiau nei penkeri metai. Vietos veiklos grupės (toliau – VVG) konferencijos metu minėjo penkerius metus, kaip visos Lietuvos vietos veiklos grupės veikia kaip viena, t.y. Vietos veiklos grupių tinklui – penkeri.

Plačiau>>

 


Dodekanisos_VVG
2012 m. balandžio 24-28 d.
Tarptautinis dalykinis susitikimas su Graikijos Dokekanisa regiono plėtros agentūra
 

Šių metų balandžio 24 -28 dienomis Kupiškio, Jurbarko ir Akmenės rajonų vietos veiklos grupių nariai ir darbuotojai dalyvavo dalykiniame susitikime Rodo saloje, Graikijoje. Susitikimo tikslas - susipažinti su Graikijos Dodekanisa regiono plėtros agentūros (ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α.Ε.) patirtimi, įgyvendinant priemones, susijusias su kaimo atnaujinimu ir plėtra. Susitikimo metu buvo lankomi projektai, finansuoti ES lėšomis.

Plačiau>>


 
LEADER renginys 2012: Vietos plėtros strategija ir bendradarbiavimas

Briuselis_2012

Konferencijos esmė: pagerinti vietos plėtros strategijų įgyvendinimo kokybę, įtraukiant tarptautinį bendradarbiavimą kaip vieną iš strategijos komponentų. Šioje konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 450 asmenų iš visų 27 Europos Sąjungos šalių, iš jų 250 VVG atstovai bei atstovai iš nacionalinių kaimo tinklų, valdžios bei Europos komisijos.

Plačiau>>

Išsamesnė informacija: http://enrd.ec.europa.eu/en-rd-events-and-meetings/seminars-and-conferences/leader-event-2012-local-development-strategies/en/leader-event-2012-local-development-strategies_en.cfm

Partneriai

Darbo laikas

Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Penktadieniais nuo 8 val. iki 15.45 val.

Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45 val.

 

Bendradarbiaujame

anyksciu logo Birzu logo ignalinos logo Panevezio logo Rokiskio logo
suduvos logo Zarasu logo Kedainiu logo
Pasvalio logo Svencioniu logo

Rekvizitai

Kupiškio rajono vietos veiklos grupė
įmonės kodas: 300714336
Buveinė - Gedimino g. 34, LT-40130 Kupiškis.
Ofiso adresas: Gedimino g. 27 LT-40115 Kupiškis.
Tel. (8 459) 53 392

Pirmininkas - Paulius Pranckūnas
Tel.: +370 61594970
El. paštas: p.pranckunas@kupiskis.lt