KUPIŠKIO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Gedimino g. 27 LT-40115 Kupiškis

lten

2016-10-25

ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS SEMINARAS IR VVG TINKLO VALDYBOS SUSIRINKIMAS

  Spalio 25 d.  Kupiškio vvg dalyvavo Žemės ūkio ministerijos seminare „Vietos projektų administravimas pagal Lietuvos kaimo plėtros  2014-2020 m.   programos priemonę „LEADER“ ir VVG tinklo valdybos susirinkime, kurie buvo surengti Šiauliuose, Šiaulių verslo  inkubatoriaus konferencijų salėje.

 

Seminare vietos projektų administravimo taisyklių reikalavimus bei jų taikymą, pristatė ir į seminaro dalyvių klausimus atsakinėjo Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos skyriaus patarėja Sigutė Mečkovskienė. Šiauliuose vykęs seminaras užbaigė vietos projektų administravimo taisyklių aptarimui skirtą seminarų ciklą. Visuose seminaruose buvo daug diskutuojama dėl PVM tinkamumo finansuoti iš paramos lėšų, viešų ir privačių interesų derinimo, verslo ir socialinio verslo priemonių įgyvendinimo. Šio seminaro dalyviai klausė, ar Nacionalinė mokėjimo agentūra, vertindama vietos projektų finansavimo sąlygų aprašus, laikysis nustatytų terminų, bet į šį ir į daugelį kitų klausimų seminaro dalyviai kol kas dar neišgirdo atsakymų.

Dauguma vietos veiklos grupių ruošiasi arba jau pradėjo rengti vietos projektų finansavimo sąlygų aprašus, todėl aktyviai dalyvavo diskusijose ir turėjo eilę klausimų dokumentų rengėjai.

Po seminaro buvo surengtas VVG tinklo valdybos susirinkimas, kuriame buvo pakviestos dalyvauti visos vietos veiklos grupės.

VVG tinklo pirmininkė Violeta Jankauskienė aiškinosi, tarėsi ir suformulavo VVG tinklo nuomonę dėl pačių aktualiausių klausimų: dėl PVM  tinkamumo, dėl pagal VPS priemones numatomų įgyvendinti mokymo vietos projektų intensyvumo, viešų ir privačių interesų derinimo, naujų darbo vietų sukūrimo ir išlaikymo vertinimo metodikos. Šie klausimai 2016 m. lapkričio 2 d. numatyti aptarti su Žemės ūkio ministerijos specialistais.

Partneriai

Darbo laikas

Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Penktadieniais nuo 8 val. iki 15.45 val.

Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45 val.

 

Bendradarbiaujame

anyksciu logo Birzu logo ignalinos logo Panevezio logo Rokiskio logo
suduvos logo Zarasu logo Kedainiu logo
Pasvalio logo Svencioniu logo

Rekvizitai

Kupiškio rajono vietos veiklos grupė
įmonės kodas: 300714336
Buveinė - Gedimino g. 34, LT-40130 Kupiškis.
Ofiso adresas: Gedimino g. 27 LT-40115 Kupiškis.
Tel. (8 459) 53 392

Pirmininkas - Paulius Pranckūnas
Tel.: +370 61594970
El. paštas: p.pranckunas@kupiskis.lt